Кошик
48 відгуків
Pinotex Ultra - Декоративно захисне покриття. Найкраща ціна!Купити
+38095011-65-63
+380
63
478-10-95
+380
96
688-93-09
+380
32
245-36-76
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
БудКонтора
Корзина

Алкідні

В даній категорії представлені алкідні емалі провідних виробників. Алкідні емалі виготовляються на основі алкідного лаку і різних розчинників з наповнювачем. Крім цього в їх склад входять фарбувальні пігменти, що додають покриттю певний колір. Іноді виробник може включати в комбінацію різноманітні добавки, наприклад, антисептики, що захищають поверхню, що фарбується від цвілі і грибкових уражень. Основним розчинником алкідних емалей служить уайт-спірит. До речі, саме його і потрібно використовувати в тому, випадку, якщо фарба загусла. Найчастіше при виробництві фарб використовується пентафталовий лак.

До числа особливостей алкідних емалей можна віднести їх високу еластичність і довговічність. Сохнути такі покриття будуть досить швидко, що дозволяє використовувати їх усередині приміщень без особливих побоювань. Крім цього такі фарби при висиханні не жовтіють і не втрачають свій колір, не всідаються. Придатні вони і для вуличних робіт, оскільки мають високу атмосферостійкість сніг, дощ, перепади температур алкідним емалям не страшні.