Кошик
48 відгуків
Pinotex Ultra - Декоративно захисне покриття. Найкраща ціна!Купити
+38095011-65-63
+380
63
478-10-95
+380
96
688-93-09
+380
32
245-36-76
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
БудКонтора
Корзина

Акрилові

В даній категорії представлені акрилові емалі провідних виробників. Акрилові емалі ― це готові воднодисперсійні фарби, які включають в себе сполучні речовини на основі акрилу, цільові добавки, наповнювачі та пігментні склади. Акрилові емалі ― це базові фарби для колірної комп'ютерної калібрування.
На пофарбованої поверхні акрилові емалі утворюють еластичні, дихаючі (паропроникні) і міцні покриття. Поверхня, яка покрита акриловим складом, буде напівглянсовою. Це покриття надійно захистить вироби з деревини. Акрилові поверхні витримують багаторазові прибирання із застосуванням миючих засобів. Також ці поверхні не жовтіють і не піддаються впливам тваринних і рослинних жирів.
Акрилові емалі можуть застосовуватися як для декоративної обробки поверхонь, так і для їх захисту. Можна фарбувати меблі, віконні рами, двері. Застосовні вони як усередині приміщень, так і зовні. Попередньо погрунтовані металеві конструкції теж можуть бути покриті акриловими емалями.