Кошик
48 відгуків
Pinotex Ultra - Декоративно захисне покриття. Найкраща ціна!Купити
+38095011-65-63
+380
63
478-10-95
+380
96
688-93-09
+380
32
245-36-76
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
БудКонтора
Корзина
Емаль ЕПФ-103 перетворювач іржі
Емаль ЕПФ-103 перетворювач іржі , фото 2

Емаль ЕПФ-103 перетворювач іржі

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

ЕМАЛЬ ПЕРЕТВОРЮВАЧ ІРЖІ ЕПФ-103  являє собою комплекс трьох продуктів: перетворювач іржі, грунтовка, емаль.

Переваги: ​​емаль ― перетворювач іржі ЕПФ ― 103 ― без вмісту свинцю. Унікальність емалі ― перетворювача іржі полягає в тому, що не потрібно застосовувати окремо перетворювач іржі, грунтовку і емаль, захищаючи метал на довгі роки. Якісно новий ефект ― три в одному ― це економія Вашого часу, трудовитрат, фінансів.

Призначена: для нанесення на металеву поверхню, з метою перетворення іржі, уповільнення корозійних процесів, запобігаючи їх розвиток протягом часу експлуатації покриття. Механізм захисної дії емалі ― перетворювача іржі являє собою складний фізико ― хімічний процес взаємодії складових компонентів емалі з продуктами корозії і безпосередньо з металевою поверхнею. Реакційно-здатні компоненти емалі ― перетворювача іржі, взаємодействуя з оксидами заліза, перетворюють їх в неактивні в корозійному відношенні сполуки. Інгібітори корозії змішаної дії сповільнюють процес корозії за рахунок утворення на поверхні металу захисного шару. Плівкоутворювач емалі забезпечує покриття з додатковою стійкістю, еластичністю, адгезією і непроникністю по відношенню до корозійних агентів. Сумарним результатом захисної дії емалі ― перетворювача іржі є зміна структури поверхні металу і формування покриття, яке володіє високими комплексними захисними властивостями.

Основные атрибуты
Производитель  Черновицкий химзавод
Страна производительУкраина
Основа эмали  Алкидная
Время высыхания  18.0(година)
Расход  9.0(кв.м)
Аэрозольная эмальНі
Степень блеска  Полуматовая
Тип окрашиваемого материалаМеталл
Без запахаНі
Способ нанесенияМеханизированный, Кисточкой, Валиком
Условия эксплуатацииУниверсальные
Цвет Разные цвета
Срок хранения9.0(міс)
  • Ціна: 100 грн.